Propozycja systemu rozgrywek turniejowych + tabela

Dział przeznaczony organizacji oraz prowadzeniu turniejów klanowych

Propozycja systemu rozgrywek turniejowych + tabela

Postautor: CreatureLaN » 2017-02-09, 12:33

System rozgrywek wzorowany na turniejach CS, poniżej zasady oraz tabela

' . $user->lang['IMAGE'] . '

Dla wielu osób tabelka może wydawać się niezrozumiała, poniżej wszystko wyjaśnię.

Objaśnienia systemu rozgrywek
1. Faza pierwsza
Zawodnicy są dobierani losowo, grają po jednym meczu, są dwie grupy (A i B), każda grupa liczy 4 zawodników (pierwsze dwa mecze - grupa A, drugie dwa mecze - grupa B)
2. Faza druga
Pierwsze dwa mecze rozgrywają przegrani meczy z pierwszej fazy, tak jak jest to rozpisane pod tabelą. UWAGA, wygrani z meczy wygranych awansują do półfinału, zawodnicy, którzy wygrali tylko jeden mecz, grają dalej w meczach decydujących (trzecia faza), zawodnicy, którzy przegrali dwa mecze odpadają.
3. Faza trzecia - mecze decydujące
--Pierwszy mecz - Rozgrywany jest przez wygranego meczu przegranych grupy A (pierwszy mecz drugiej fazy) oraz przegranego meczu wygranych grupy B (czwarty mecz drugiej fazy)
--Drugi mecz - Rozgrywany analogicznie jednak z odwróconymi grupami
UWAGA jeżeli ktoś przegra w tej fazie - automatycznie odpada
4. Faza czwarta - półfinał
--Pierwszy mecz - Rozgrywany przez wygranego z fazy trzeciej oraz wygranego meczu wygranych grupy A (trzeciego meczu drugiej fazy)
--Drugi mecz - Rozgrywany przez wygranego z fazy trzeciej oraz wygranego meczu wygranych grupy B (czwartego meczy drugiej fazy)
5. Faza piąta - finał
Rozgrywany przez wygranych z półfinału, wiadomo :) wygrany - pierwsze miejsce, przegrany drugie miejsce
6. Faza piąta - mecz o 3 miejsce
Rozgrywany przez przegranych z półfinału, wygrany w tym meczu zdobywa trzecie miejsce

Wiem, że może być to niezrozumiałe, też tak miałem ale w rzeczywistości jest to bardzo dobry system rozgrywek, oczywiście jeżeli turniej się uda to go mogę poprowadzić.
PS. Tabelkę robiłem samemu, jakoś rok temu dla innego klanu, wiem, że nie zachwyca ale lepsze to niż zwykła rozpiska z suchym tekstem
CreatureLaN
Administrator
Administrator
 
Posty: 8
Rejestracja: 1970-01-01, 01:00

Wróć do Turnieje klanowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron